A platform egy komplex, skálázható, felhőben létrehozott megoldás. A szervezetek adatai teljesen elkülönítettek, ezért teljes egészében exportálhatók vagy törölhetők az adatbázisból, más rendszer érintése nélkül.
Minden szervezetnek van egy webes alkalmazása (workspace), ahol a felhasználói funkciók és az azokhoz közvetlenül kapcsolódó adatbázis található.
A rendszer elkülönített sémákban tárolja a mért adatokat, ez az elosztott adatbázis rendszer teszi lehetővé az akár több hardveren átívelő skálázást, és a lekérdezések párhuzamos végrehajtását.
Minden modul belső és külső programozási interfészeket (API) tesz elérhetővé.
Hozzáférések, jogusultságok, jogkörök kezelése, emailek listák menedzselése történik a modulban.
Kutatók létrehozhatnak kutatásokat és azon belül adatfelvételi köröket. Ez teszi lehetővé a későbbi, ismételt méréseket is, az adatfelvételi körökhöz rendelhetők az előre meghívott vagy a helyszínen jelentkezett résztvevők és a kérdőívek.
A rendszerben egy tulajdonos több szervezetet tud kezelni. Minden szervezet adatai teljes mértékben elkülönítettek, ezért külön exportálhatók vagy törölhetők a rendszerből.
Az TR4U Platform egyik lényegi eleme a virtuális valóság (VR) modul. Ebben a meglévő kísérletek forgatókönyvei tovább- és átalakíthatók, fejleszthetőek, finomíthatóak. A modul tartalmaz egy kész pályarendszert tesztelési, kalibrálási céllal, ami látványos, videójátékos elemekből áll. Ügyességi, memória és más fejlesztő feladatok kaptak helyet a pályákon.
A modul kérdőíves adatgyűjtésre használható. A kérdőívek összeállítása, megnyitásuk kezdete és vége, valamint számos további paraméter beállítása végezhető el a modulban. Előnye, hogy a rendszerbe integrált, ezért az adatokat egy helyen tárolja a kutatás és a résztvevők adataival. A kérdőív modul a mobil applikációval képes laboron kívüli adatfelvételre, ismétlődő adatbekérésre. A kérdőívek kitöltése természetesen emailben automatikusan kiküldött linken is lehetséges.
Közreműködők, például béta-tesztelők is bevonhatóak bármely mérésbe. A közreműködők vagy béta-tesztelők csoportokba szervezethetők. Személynek vagy egy csoport minden tagjának adhatók ki ticketek, amelyekben leírható, hogy milyen feladatot kell elvégezniük. A ticket hordozza a megfelelő kutatás és adatfelvételi kör információit, ezért amikor a tesztelő a mérést végzi, az adatai a megfelelő adatok közé kerülnek. Fontos, hogy a tesztelők a ticketen visszajelzést tudnak adni a feladatra (komment és fájl, képernyőkép), és a ticket gazdája is tud további kommenteket fűzni a bejegyzéshez. Így a tesztelő által tapasztaltakra, például megtalált hibák esetén a teendőkre útmutatást tud adni a feladatot kiosztó kolléga.
A szoftver videók és hang elemzésére is képes. AI használatával feldolgoz egy videó- vagy hangfájlt, időbélyeggel ellátott címkékkel jelöli, hogy hol és milyen érzelmet azonosított. Videó esetén az eredményvideóban a képen is feltünteti ezeket a jelöléseket, ahogy a a hangsávra vonatkozókat is. Hasonló megoldással más AI feldolgozó módszerek is beépíthetők a rendszerbe.
Böngészőben működő adatvisszanéző eszköz, amely a videófájlokat streamelt módon lejátsza. A mérés során rögzített adatokat grafikonokon, egymás alatt jeleníti meg a modul. A megjelenített adatok és grafikonok egyszerűen testreszabhatóak, beállíthatóak.
A dashboardon van lehetőség különböző fájlok feltöltésére privát cloud drive-ra. A feltöltött fájl megosztható akár külső szereplőkkel is.
Az adattérből exportálás itt könnyen és gyorsan paraméterezhető és elvégezhető.
Az elindított feladatok általában időigényesek, percekig vagy órákig is eltarthatnak, ezért a befejezéséről értesítést küld a rendszer. A futó folyamatok státusza online nyomon követhető.
Bármilyen további kérdése van a formátumokkal kapcsolatban, lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal és segítünk kiválasztani az Ön számára legmegfelelőbb megoldást!